Dekupe

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Gelişen ve değişen dünyada en çok değişiklik gösteren ve teknolojinin de gelişimi ile beraber yapılması kolaylaşan sektörlerden birisi de ticarettir. Ticaret artık sanal elem ortamına taşınmış ve her zamankinden çok daha kolay ve etkili hale gelmiştir. Üretilen ve satışa sunulması istenen ürünler çeşitli işlemlerden geçtikten sonra sanal alem üzerindeki çeşitli platformlara yüklenerek alıcıların hizmetine sunuluyor.

Dekupe hizmetleri
Dekupe hizmetleri

Söz konusu olan bu işlemlerden birisi de hiç şüphesiz Dekupe hizmetleridir. E ticaret sektöründe sık sık kullanılan ve satış konusunda firmalara yarar sağlayan bu yöntem ürününüz gerçek görünümüne çok yakın görseller ile satışa sunuluyor. Bu da müşterilerin dikkatini söz konusu olan bu yönteme çekiyor ve ürünü kolaylıkla tercih etmelerini sağlıyor. Birçok insan ve bu işi yapan firmaların da bildiği üzere görsellik ve teşhir bir ürünün satılması için öncelikli olarak yapılması gereken konular arasında yer alıyor.

Eğer ürünün görüntüsü iyiyse ve müşteri tarafından tık alıyorsa bu konuda başarılı olduğunuzu gösterir. Gerçek ortamda olmayan ancak sanal alem ortamında sık sık karşılaşmak zorunda kaldığınız ve uygulamak zorunda olduğunuz bu uygulamalar olmadan piyasadaki diğer kurumlar ve insanlar ile rekabet etmeniz oldukça güçtür.

Bunun için de örneğin dekupe nedir? sorusuna yanıt verebiliyor olmanız gerekir. Çünkü ancak bu sayede ortalamanın üstüne çıkabilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz. Firmamız da bu konuda hizmet veren birçok kurumdan birisidir.

 

Dekupe Ne Demektir?

İnsanlar ve kurumlar tarafından sık sık kullanılan ve tercih edilen dekupe hizmetlerinin ne olduğunu ve ürün ile ilgili hangi değişikliklere sebep olduğunu bilmeden bu konuda çalışmalar yapabilmeniz oldukça güçtür. Bunun için öncelikli olarak dekupe etmek nedir ve neden bu kadar gereklidir sorularına yanıt bulmanız gerekir.

Günümüzde dekupe yapmak her ne kadar sıradanlaşmış bir özellik olsa da gerçek anlamda bu alanda başarılı olmak oldukça güçtür. Dekupe kelime anlamı ile ve kullanım amacı ile ürünün fotoğrafının arka plandan tamamen temizlenmesi ve ön plana çıkarılması anlamına gelir. Yani görsel olarak daha dikkat çekici bir hale getirmektir. Yine bunu bildikten sonra da photoshop dekupe hizmetlerinin de iyice araştırılması gerekiyor.

Dekupe Avantajları Nelerdir?

Dekupe yaparak ürününüzün çok daha kaliteli ve gerçek görünmesini sağlayabilirsiniz. Birçok firmada değişiklik gösteren ve hizmetten hizmete değişen uygun dekupe fiyatları ile siz de bu avantajdan rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Yine bunun yanında satışa sunduğunuz ürünün çok sık tercih edilip satılmasını da sağlayabilir. Çünkü bilinen çok iyi bir şey varsa o da şudur ki bir ürünü satarken görsellik ve görünüm oldukça önemlidir.

Bu konuya yeterince dikkat edilmediğinde ürününün çok beğenilmeyeceği aşikar olabilir. Sanal alemde freelance dekupe hizmetlerini yürüten birçok kurum ve firma ile çalışabilirsiniz. Firmamız da bu konuda size en iyi hizmeti sunmaya çalışıyor ve ilkeli bir hizmet anlayışı ile devam ediyor. Firmaların ve dolayısıyla bu alanda çalışmalar yürüten firmamızın da tanıtımı için oldukça önemli katkıları olabilir. Çünkü satışlarınızın artması ve ürünlerinizin gayet kaliteli görünmesi sizin daha çok tercih edilmenizi ve marka haline gelmenizi sağlayabilir.

Dekupe’de Hangi İşlemler Yapılır?

Firmamızın sunmuş olduğu dekupe hizmetlerinin temel amacı ürünün arka plandan ayrılması ve oldukça kaliteli bir şekilde müşterilere sunulmasıdır. Hizmetlerimiz arasında birçok farklı ürün yer alıyor. İşte bu dekupe hizmetlerinin çeşitliliği de burada ortaya çıkıyor. Örneğin takı ürünlerinde yine mobilya ürünlerinde, saat ürünlerinde birçok farklı dekupe hizmetleri yer alıyor. Söz konusu olan bu dekupe çekim fotoğrafları ile birçok konuda firmanıza ve kendinize fayda sağlayabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey bu konuda uzman olan firmalar ile anlaşıp en iyi hizmeti satın almaya çalışmaktır. İşte bu konuda firma olarak biz de en iyi hizmeti sunmaya çalışıyor ve satışlarınızın artmasını sağlıyoruz. Uzman olan kadroların ve bu dekupe fotoğraf konusunda iyi çalışmalar yapan insanların terimsel çalışmaları ile de en iyi şekilde faydalanabilirsiniz.

Retouch Nedir?

Retouch Hizmetleri
Retouch Hizmetleri

Herhangi bir fotoğraf üzerine yapılacak olan ve o görseli mükemmel hale getirmeye çalışan her türlü işleme verilen ad Retouch’dur. Elinizde bulundurmuş olduğunuz ve sık sık kullandığınız cep telefonları ile dahi bu dokunuşları yapabilir ve elinizdeki fotoğrafları düzenleyebilirsiniz. Ancak telefonlar üzerinden rahatlıkla yapılmış olsa da aslında bu kadar kolay yapılan ve hemen uzmanlaşacak bir konu değildir.

Çünkü bu konuda derin çalışmalar yapan ve oldukça profesyonel çalışan birçok kurum ve firma vardır ki biz de bu firmalardan sadece birisiyiz. Dolayısıyla da bir fotoğrafı en mükemmel hale getirecek olan bu işlemleri yaparak siz de ürünün görünüm kalitesini arttırabilirsiniz.

Firma olarak çalışanlarımız bu konuda uzman olan ve şimdiye kadar yapmış oldukları çalışmalar ile kendilerini kanıtlamış olan bir ekiptir. Siz de satıcı bir firma olarak ürünlerinizin en kaliteli şekilde görünmesi için söz konusu olan bu çalışmalardan faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Ghost Mannequin Nedir?

Bir ürünün en gerçek hali ile sergilenmesi konusunda hassas olan firmalar ve satıcılar bu konuda birçok farklı yolu deniyorlar. İşte günümüzde özellikle de giyim sektöründe sık sık karşılaşacağınız ve gördüğünüz mankenler de tam olarak bu amaçla kullanılıyor. İnsanlar bu ürünü bu şekilde çok daha rahat bir şekilde inceleyebiliyor ve bu konuda daha rahat kararlar verebiliyorlar.

Bunun için kullanılan mankenler de çeşitli zaman dilimlerinde rahatsız edici olabilir. Ya da firma tarafından söz konusu olan bu mankenler kullanılmak istenmeyebilir. İşte bu durumda yapmanız gereken ve genel anlamda da yapılan şey hayalet çekimler olarak karşımıza çıkıyor. Söz konusu olan arka plan temizleme yani dekupe hizmetlerine yine dahil olan bu uygulama ile çok daha gerçekçi ve kaliteli bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Günümüzde birçok kurum ve satıcı firma söz konusu olan bu uygulamayı yapıyor ve hem maddi kar sağlıyor hem de müşterilerine daha da kaliteli hizmetler sunuyor. Firma olarak biz de bu konuda en iyi hizmeti sunmaya çalışıyor ve tercihlerinize uygun olan ürünler ile karşınıza çıkmaya çalışıyoruz.

 

E-ticaret’te Dekupe’nin Önemi Nedir?

Birçok alanda artık tamamen tekelleşmeye başlayan sanal alem ve e ticaret insanların sık sık kullandığı alanlar oldu. Çünkü gelişen ve değişen teknoloji insanları isteseler de istemeseler de bu alana doğru itiyor. Hızlı işlem yapmanın ve zaman tasarrufu sağlamanın en büyük yollarından olan bu ticaret yöntemi ile artık çok daha kolay bir şekilde işlemler yapılıyor.

Satıcı firma olarak sunmuş olduğumuz ürünün müşteri tarafından kolaylıkla tercih edilmesi için yapmamız gereken şeylerden birisi de ürünün görünümünü en iyi ve en mükemmel hale getirmektir. Çünkü özellikle de bu ticaret ortamında müşterinin elindeki en önemli veri görüntü olacaktır. Bunun için de dekupe hizmeti oldukça önemli ve gereklidir. Söz konusu olan bu dekupe hizmetleri ile ilgilenen firmamız da bu konuda müşterilere en iyi ve en kaliteli görseli sunmaya çalışıyor.

e-ticaret için dekupenin önemi
e-ticaret için dekupenin önemi

E-Ticaret’te Ürün Görselleri Standartı Nasıl Olmalıdır?

Bir ürünün sanal alem üzerinden satıldığı ortamda tercih edilmesi için ve piyasadaki diğer satışlar ile rekabet edebilmesi için sahip olması gereken bazı özellikler vardır. Bu özelliklere sahip olduğunda rahatlıkla tercih edilecek ve ortalamanın da üstünde olacaktır. Bunlardan birisi ve hatta en önemlilerinden birisi netliktir. Ürünün görseli incelenip tercih edilmeye karar verilecek kadar net olmalıdır.

Aksi halde bir güvensizlik oluşturacak ve insanlar tarafından kolaylıkla tercih edilmeyecektir. Yine bunun yanında görselin gerçeği ile örtüşmesi de gerekecektir. Aksi halde gerçekten çok farklı ürünler kullanıcılar tarafından beğenilmeyecek ve dolayısıyla da bu satışlara yansıyacaktır. Bu konuda kaliteli bir dekupe ajansı ile çalışarak en iyi hizmeti alabilir ve bu standartları siz de yakalayabilirsiniz. E-ticaret dekupe hizmetleri online satış yapan tüm kanallar için mutlaka gerekli olan bir işlemdir.

N11 Dekupesiz Ürün Kabul Eder Mi?

Günümüzde sanal alem üzerinden satış yapan ve işleri gayet de yolunda giden birçok farklı satış sitesi görebilirsiniz. Bunların hepsindeki temel ve ortak nokta da ürünlerinin hepsinin arkaplan temizleme hizmeti almış olmasıdır. Çünkü kaliteli bir iş yürütmek isteyen siteler ve kurumlar bu tarz kalite içerikli konulara özellikle dikkat eder.

Hepsiburada Ürün Dekupesinin Önemi

Ürün dekupeleri her site ve her satıcı firma için olduğu gibi hepsiburada sitesi için de oldukça önemlidir. Çünkü ülkemizde çokça tercih edilen ve kullanılan bu sitenin de kendine özgü bazı kuralları bulunabilir. Ki bunların başında da ürünlerin sanal alem üzerindeki fotoğraflarının kaliteli olması olabilir.

Çünkü yine sanal alem üzerinden satış yapıldığı için müşterinin elinde olan tek şey görseldir. Dolayısıyla da bu görselin iyi olması demek ürünün müşteri tarafından kolaylıkla tercih edilmesi anlamına da gelebilir. İşte söz konusu olan bu site için de dekupe yapan yerler oldukça önemlidir. Ve oldukça da kullanışlıdır.

Amazon Kriterlerinde Ürün Dekupesi

Dünyada sanal alem üzerinden satış yapan en büyük firmalardan birisi olan Amazon sitesi sahip olduğu hizmeti dünyanın birçok farklı yerindeki insanlara ulaştırabiliyor. Bunu da gayet kolay ve rahat bir şekilde yapıyor. Ürünlerin bu sitede bu kadar tercih edilmesinin nedeni dekupe hizmetlerinin oldukça kaliteli bir şekilde yapılmasıdır.

Gerek retouch hizmetlerinin gerekse de ürünün gerçekliğine yakın bir dekupe hizmetinde de oldukça titiz davranan site bu konuda müşterilerinden tam puan almayı başarmıştır. İnsanların bu siteye göstermiş olduğu ilgi dünyanın her yerinde ses getirmiş ve sanal alem üzerinde satış yapan en önemli site olarak karşımıza çıkıyor. Yine site ghost mannequin hizmetlerinde ve çalışmalarına da oldukça büyük önem veriyor.

 

Dekupe Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Hayatın her alanında satışı yapılan ürünlerin fiyatları çeşitli kriterlere ve özelliklere bağlı olarak değişebilir. Bu değişim artış da olabilir, azalma olarak da meydana gelebilir. Önemli olan bu değişimi etkileyen ve tetikleyen unsurun ne olduğudur. İşte dekupe hizmetlerinde de birçok farklı etkene bağlı olarak bu fiyatlar değişebiliyor. Bu değişkenliğin ilk sırada gelen ve hatta en önemli nedeni ürünün dekupe hizmetinde meydana getirdiği zorluktur.

Fiyatlandırma Kategorileri

Ürünlerin fiyatlandırılması yapılırken çeşitli etkenlere dikkat edildiğini yukarıda belirtmiştik. Yine bunun yanında fiyatlar çeşitli kategorilere de ayrılabilir. Örneğin işin uzunluğuna bağlı olarak çeşitli sınıflandırmalar yapılabilir. Bir ayı geçen çalışmalarda şu kadar fiyat iken bir günlük çalışmalarda fiyat aralığı şudur gibi çeşitli düzenlemeler yapılabilir.

En Zor Dekupe Edilen Ürünler

Ürünün boyutu dekupe hizmetlerinde oldukça önemlidir. Çünkü boyut büyük iken arka planı temizleme işi o kadar da zor olmayabilir. Ancak ürünün boyutu küçüldükçe onu en iyi şekilde görüntülemek ve büyütürken de kalitesinden ödün vermemek gerekir. Ki bu da oldukça zorlu bir işlemdir. Kesinlikle alanında uzman olan kişilerin yapması gereken bir iştir.

 

Verdiğimiz Dekupe Hizmetleri

Site olarak sunmuş olduğumuz bazı dekupe hizmetleri vardır. Siz de bu ürünlerden ihtiyacınız olanını firmamızdan tercih edebilirsiniz.

Verdiğimiz Dekupe Hizmetleri
Verdiğimiz Dekupe Hizmetleri

Elbise dekupe

Elbise dekupe işlemleri diğer ürünlere kıyasla daha kolay bir hizmet koludur diyebiliriz. Yine bu alanda da yani elbise dekupe hizmetinde de firma olarak gerekli olan mankenleri kullanıyor ve ürünün en kaliteli en mükemmel hali ile görünmesini sağlıyoruz. Yine bunu da alanında uzman olan ekipler ile yapıyoruz. Giyim sektöründe satış yapan bir firma olarak söz konusu olan bu dekupe hizmetlerinde bizi tercih edebilirsiniz.

Saat dekupe

Saat ürünleri de günümüzde sık sık kullanılan ürünler arasında yer alıyor. Firma olarak biz de bu ürünü sanal alem üzerinden satan insanlara yardımcı olmak için saat dekupe hizmetleri veriyoruz. Saat ürünlerinizin çok daha kaliteli görünmesi için ve sık sık tercih edilip tık alması için siz dem firmamızın sunmuş olduğu bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

Mobilya dekupe

Ev hanımlarını oldukça ilgilendiren bir hizmet olan ve sitelerde sürekli kontrol ettiğiniz ürünlerden birisi olan mobilya ürünlerinde de dekupe hizmetleri oldukça önemlidir. Çünkü evinize alacağınız ve uzun zaman boyunca kullanacağınız bu ürünlerin çok daha kaliteli görünümünü firmamızın sunmuş olduğu mobilya dekupe hizmetleri alabilirsiniz ve görebilirsiniz.

Endüstriyel dekupe

Endüstriyel alanda kullanılan ve satıcı firma olarak hizmet veren birçok farklı kurum yer alıyor. Bu firmaların satışlarını bu sanal alem üzerinden yapması ve diğer firmalar ile girmiş olduğu bu rekabet mücadelesini kazanması için yapması gereken şey endüstriyel dekupe hizmeti veren firmalar ile anlaşarak bu hizmeti almaktır.

Takı dekupe

Takı dekupe hizmetlerinin yapılması en zor olan ürünleri arasında yer alıyor. Bu ürünlerin kullanımında ve satımında ayrıntılara özellikle dikkat etmek gerekir işte bunun için de firmamız bu ürünleri daha iyi görüp en doğru değerlendirmeyi yapabilmeniz için takı dekupe hizmetlerini sunuyor. Tercih ettiğiniz takının birçok özelliği ile gerçeği ile uyuşması için bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

Neden Biz?

Bizi ön plana çıkartan; yüksek kalite, birikmiş tecrübe, benzersiz çözümler ve hızlı teslimat gibi pek çok olumlu yanımızı kendiniz test edin!

Hızlı Teslimat

Sizler için en uygun zaman diliminde, hızlı bir şekilde dekupe işlemlerini tamamlayarak sizlere iletiyoruz.

Yüksek Kalite

En kaliteli, titiz ve detaylı hizmeti alacağınızdan, aradığınız hizmetin bu olduğundan hiç şüpheniz olmasın.

7/24 Canlı Destek

Bizlere 7/24 canlı destek bölümümüzden veya telefon numaralarımızdan rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Ekip

Her biri tecrübesiyle ön plana çıkan, grafiker, e-ticaret uzmanlarından oluşan güvenilir ekip.

8 Yıllık Tecrübe

2012 yılından beri hız kesmeden, yüzlerce müşterimizle, yüksek tecrübeler ile hizmet veriyoruz.

Benzersiz Çözümler

Tüm dertlerinize, korktuğunuz tüm problemlerinize kaliteli bir şekilde çözüm üretmek için buradayız.

Sık Sorulan Sorular

En çok karşılaştığımız sorular ve onlar hakkında detaylı cevaplarımızı inceleyebilirsiniz.

 • Dekupe Nedir?

  E-Ticaret sitelerinde yayınlanan ürün resimleri ya da ürün katalogları hazırlama işlemleri için ürünlerinizin resimlerini çekersiniz. Ürün tanıtımları için ürün resimlerini ilk çekildiği haliyle kullanamazsınız. Düzenleme yapmalı ve sadece ürüne ait görselliği kullanmalısınız. Bir resim içerisinden sadece ürüne ait görsel bölümün alınması işlemine dekupe denilmektedir. Dekupe işlemleri için yazılım programları kullanılmaktadır. Fotoğraflardaki arka planların temizlenerek, kesilen ürün görsel bölümü, görselliğe kalite katacaktır. E-ticaret sitelerinde ürün görseli dekupe çalışmaları, tüketicinin tüm dikkatini ürün üzerine toplayacak ve satış oranını artıracaktır.

 • Dekupe İşlemi Ne Kadar Sürer?

  Dekupe işlemleri, ürünün şekli, görseldeki arka plan yapısı gibi zorluk derecelerine göre gruplandırılmaktadır. Yapılacak işlemlerin süresi, görselliğin zorluk derecesine ve işlem yapılacak iş sayısına göre değişecektir. Takı ürünleri gibi çok parçalı ürünler, kenar kesitleri çok fazla olan ürünler için yapılacak dekupe işlemleri uzun zaman alacaktır. Ürünün görselliğini tam çıkartabilmek için en ince kesitler hassas bir şekilde resim üzerinden kesilmelidir. Bu işlemler zaman alırken, yapılacak olan işin fiyatını da etkileyecektir. Profesyonel olarak uzmanlarımız ile hizmet verdiğimiz için mümkün olduğu kadar kısa sürede iş teslimi yapmaya özen gösteriyoruz.

 • Dekupe Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

  Dekupe işlemlerinde, fotoğraf üzerindeki ürünün görüntüsüne, ürünün fiziki kenar yapılarına dikkat etmek gerekiyor. Parçalı ve tüylü ürünler gibi çok kesitli ürünler için yapılacak olan dekupe işlemleri oldukça zor olacaktır. Bu zorluk derecesi, dekupe fiyatlarını etkileyen en önemli unsur olacaktır. Resimlerin özelliklerine göre dekupe işlemleri birkaç dakika sürebilirken, bazı resimlerde bu süre 1 saate kadar çıkabilmektedir. Uzun süreli yapılan çalışmalar için harcanan emek değerine göre dekupe fiyatları daha fazla olacaktır. Bizlere ulaşarak, yapılacak işlemler için fiyat teklifleri alabilirsiniz.

 • Dekupe Neden Yaptırmalıyım?

  Kendi üretmiş olduğunuz ürünleriniz için bir katalog hazırlamak istediğinizde, ürün resimleri için dekupe yapmadan kullanmanız, kataloğu basitleştirecektir. Ürün fazla dikkat çekmeyecektir. E-ticaret sitelerinde de aynı şekilde dekupe ürünü ön plana çıkardığı, görselde sadece ürün olduğu için daha fazla dikkat çekecektir. Müşteri dikkatini çeken görselle ilgilenir ve o ürünü satın almaya çalışır. Ürün satışlarınızı artırabilmeniz için dekupe yaptırmalısınız. Ürün görselleri üzerinde dekupe yaptığınızda, görselin boyutu küçülecek ve e-ticaret sitelerinde veri kapasitesini düşük tutacak, sitenin hızlı açılmasını sağlayacaktır.

 • Neden Sizle Çalışmalıyım?

  Web ortamında yayınlanacak olan ürün resimleri için dekupe işlemleri kaçınılmaz bir işlem olarak görülmektedir. Bizler, tüm ürün görselleri üzerinde dekupe yaparak, en iyi ve kaliteli görselliklerin oluşturulmasını sağlıyoruz. Web siteniz ya da e-ticaret sitesinde ürününüze ait görsellikleri paylaşmak istiyorsanız, mutlak ürün dekupe işlemlerini yaptırmalısınız. Bizler tüm dekupe ve diğer düzenleme işlemlerini yeni nesil yazılım teknolojilerini kullanarak yapıyoruz. Müşterilerimizden gelen tüm işleri hemen işleme alıyor ve kendilerine kısa sürede teslim ediyoruz. Zaman kaybetmeden, en kaliteli dekupe hizmeti almak istiyorsanız, bizimle çalışmalısınız.

 • Size Örnek Dosyaları Nasıl Gönderebilirim?

  Bizlere web sitemiz üzerindeki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Verdiğimiz hizmetlerimiz hakkında bilgi aldıktan sonra, örnek ürün dosyası göndererek, çalışma yapmamızı isteyebilirsiniz. Ürünlerinizin görsel dosyalarını bizlere, mail adresimiz üzerinden mail olarak gönderebilirsiniz. Bulunduğunuz yerde internet güvenlik sistemleri nedeniyle ya da dosya boyutu nedeniyle sorunsuz gönderim yapabilmek için wetransfer sistemini kullanarak gönderim yapabilirsiniz. Bizimle iletişime geçtiğinizde, örnek dosyalarınızı internet üzerinden hangi yöntemleri kullanarak gönderebileceğinize beraber karar verebiliriz.

 • Wetransfer Üzerinden Fotoğraf Nasıl Gönderilir?

  Wetransfer sitesi kolay veri paylaşımı yapılan bir platformdur. Veri paylaşımı yapabilmek için kayıt olmaya ve her hangi bir ücret ödemeye gerek yoktur. Wetransfer üzerinden dosya gönderebilmeniz için, bu siteye giriş yapmanız ve dosyalarınızı ekleyin bölümüne bize göndermek istediğiniz dosyaları eklemelisiniz. Daha sonra alıcı e-posta adresi bölümüne bizim size verdiğiniz mail adresimizi, alt tarafa kendi mail adresinizi yazarsınız. Mesaj bölümüne yapılmasını istediğiniz işler ile ilgili mesajları yazdıktan sonra “aktar” butonunu seçerek gönderme işlemini başlatabilirsiniz.

 • SendGB Üzerinden Fotoğraf Nasıl Gönderilir?

  SendGB sitesi büyük boyutlu dosyaların hızlı paylaşılmasını sağlayan bir paylaşım sitesidir. SendGB üzerinden resimlerinizi bizlere göndererek dekupe çalışmalarını yaptırabilirsiniz. Sendgb.com sitesine giriş yaptıktan sonra, (+) işaretinin bulunduğu ikonu seçerek 5 GB boyutuna kadar dosya yüklemesi yapabilirsiniz. Sırasıyla, bizim e-posta adresimiz, sizin e-posta adresiniz ve isterseniz mesaj içeriklerini yazarak “dosyaları paylaş” butonunu seçerek göndermeyi gerçekleştirmiş olursunuz. Gönderim sonrasında dosyalarınızı buradan kaldırmadığınızda, belirlenin süre kadar sitede paylaşımınız saklanacak ve sonra otomatik olarak silinecektir.

 • Retouch ve Ghost Mannequin Ne Demektir?

  Resimler üzerinde çeşitli düzenleme işlemleri yapılmaktadır. Daha çok kullanılan düzeltme yöntemi retouch işlemleridir. Retouch, görüntü üzerindeki istenmeyen izlerin silinmesi, renk düzenlemelerinin yapılması yani rötuş işlemlerinin yapılmasıdır. Ghost mannequin ise e-ticaret sitelerindeki kıyafet ürünlerinin bir mankene giydirilmiş gibi görsellerinin oluşturulmasıdır. Bu yöntemler kullanılarak ürün görselleri üzerinde yapılan düzenlemeler için tüketici dikkati çekilmeye çalışılmakta ve görsellik kalitesi artırılmaktadır. Tüketici bu yöntemler sayesinde ürünün kullanım durumundaki görüntüsünü görmüş ve hayal etmiş olacaktır.

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Dekupe ve verdiğimiz diğer hizmetlerimizde bizleri tercih ettiğiniz için siz değerli müşterilerimize teşekkürü borç biliriz.

00+

Firma

00+

E-Ticaret Sitesi

00+

Sanal Pazar

00B

Dekupe

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Hemen bizimle iletişim kurarak detaylı bilgi alın!

İletişim