Elbise Dekupe

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Firmanızın online satış sitesinde yayınlayacağınız elbise ürünlerinize ait fotoğraflar üzerinde, dekupe çalışmaları yaparak, istediğiniz bölüm üzerinde temizleme ve düzenleme çalışmalarını yapıyoruz. Fotoğraf çekiminden kaynaklı hataları, görüntü üzerindeki bozuklukları, özel yazılımlarımız ile gideriyor ve retouch dekupe işlemlerini yaparak, fotoğrafı sizlere teslim ediyoruz. Web sitenizde ya da ürün kataloglarınızda kullanacağınız elbise resimleriniz için retouch yaptırmanız önemlidir.

 

Elbise Dekupe Nedir?

Dekupe teknik olarak, bir resim içerisindeki bir bölümün alınarak kullanılacağı yere yapıştırılması olarak tanımlanmaktadır. Kısaca, resimlerin arka planlarının temizlenmesi işlemleridir. Kıyafet dekupe hizmetlerimizde, kıyafet resimleri çekimi yapıldığı ortamda, resim arka planına yansıyan tüm bölümleri temizliyor, sadece kıyafet resminin kalmasını sağlıyoruz.

Bu işlemleri yaparken, resim üzerinde ihtiyaç ve talep durumuna göre retouch işlemlerini de uyguluyoruz. Yazılım programları ile yaptığımız dekupe işlemlerinde, resme farklı efektler vererek görselliğin zenginleşmesini sağlıyoruz. Ayrıca bilhassa elbise, kıyafet gibi tekstil ürünlerinde e-ticaret ürün görseli çekiminde veya katalog çekimlerinde manken kullanılmış olabilmektedir. Birçok firma bu konuda manken gizleme yani asıl ismi ile ghost mannequin hizmeti almayı istemektedir. Bizlerde sizlere bu konuda en kaliteli hizmetleri sunuyoruz.

 

Elbise Dekupe Yapmanın Avantajları

Özellikle kıyafet katalogları ve broşürleri ya da web siteleri için çekilen resimlerin kullanıma uygun duruma getirilmesi gerekmektedir. Çekimi yapılan fotoğrafların, dijital örnekleri üzerinde, dekupe çalışmaları yapmak daha kolaydır ve fotoğrafa farklı bir değer kazandırdığı için kullanıcısına avantajlar sağlayacaktır. En büyük avantajı kullanıldığı yerde müşterinin dikkatini çekecek ve güzel görünümü ile ürünün satın alınmasını sağlamış olacaktır.

 

Retouch İşlemleri

Firmamız tüm resimlerini üzerinde her türlü düzenleme işlemlerini yaparak, kullanılacağı yere göre fotoğrafın değerlenmesini sağlamaktadır. dekupe çalışmalarınızla birlikte, retouch işlemleri hizmetlerini de veriyoruz. Sizlerin talepleri doğrultusunda elbise resimleri üzerindeki istenmeyen izlerin silinmesi, renk düzenlemelerinin yapılması gibi işlemleri profesyonel olarak yapıyoruz. Retouch işlemlerini uygularken, fotoğrafın doğallığını olduğu gibi koruyor, izleri silerken, mevcut hatların kaybolmamasına özen gösteriyoruz.

 

Profesyonel İşlemler

Halk arasında rütuş olarak bilinen işlemler, amatör kişiler tarafından yapıldığında, çoğu zaman resmin doğallığında bozulmalar meydana gelebilmektedir.

Bunun önlemek ve daha kaliteli bir fotoğrafa kavuşabilmek için profesyonel hizmet almalısınız. Firmamız, en yeni yazılım teknolojilerini ve alanında uzman elemanlarımız ile kullanmaktadır. Elbise fotoğrafları üzerinde sizlerin istediği çalışmaları yaptıktan sonra sizlere gösteriyor ve sizler beğenip onay verdikten sonra çalışmalarımızı sizlere teslim ediyoruz.

Ayrıca ürün görselleriniz mankenler ile çekildi ise ghost mannequin hizmetimiz ile gerekli işlemleri yaparak uygun hale getiriyor ve istediğiniz şekilde düzenlemelerini sağlıyoruz.

 

Dekupe Fiyatları

Web sitesi içerik hazırlama, katalog, broşür hazırlama işlemlerinde kullanılacak olan resimler üzerinde yapacağımız dekupe işlemleri için özel fiyat seçenekleri sunuyoruz. Dekupe işlemleri zor ve zahmetli işlerdir.

Dikkat isteyen, profesyonellik gerektiren işler olduğu için işlem fiyatları yapılacak olan işin miktarı ve türüne göre değişmektedir. Yaptığımız çalışmalarda, resimlere verdiğimiz yeni efektler ile profesyonel fotoğraf stüdyosunda çekilmiş kalitesini oluşturuyoruz.

Neden Biz?

Bizi ön plana çıkartan; yüksek kalite, birikmiş tecrübe, benzersiz çözümler ve hızlı teslimat gibi pek çok olumlu yanımızı kendiniz test edin!

Hızlı Teslimat

Sizler için en uygun zaman diliminde, hızlı bir şekilde dekupe işlemlerini tamamlayarak sizlere iletiyoruz.

Yüksek Kalite

En kaliteli, titiz ve detaylı hizmeti alacağınızdan, aradığınız hizmetin bu olduğundan hiç şüpheniz olmasın.

7/24 Canlı Destek

Bizlere 7/24 canlı destek bölümümüzden veya telefon numaralarımızdan rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Ekip

Her biri tecrübesiyle ön plana çıkan, grafiker, e-ticaret uzmanlarından oluşan güvenilir ekip.

8 Yıllık Tecrübe

2012 yılından beri hız kesmeden, yüzlerce müşterimizle, yüksek tecrübeler ile hizmet veriyoruz.

Benzersiz Çözümler

Tüm dertlerinize, korktuğunuz tüm problemlerinize kaliteli bir şekilde çözüm üretmek için buradayız.

Sık Sorulan Sorular

En çok karşılaştığımız sorular ve onlar hakkında detaylı cevaplarımızı inceleyebilirsiniz.

 • Dekupe Nedir?

  E-Ticaret sitelerinde yayınlanan ürün resimleri ya da ürün katalogları hazırlama işlemleri için ürünlerinizin resimlerini çekersiniz. Ürün tanıtımları için ürün resimlerini ilk çekildiği haliyle kullanamazsınız. Düzenleme yapmalı ve sadece ürüne ait görselliği kullanmalısınız. Bir resim içerisinden sadece ürüne ait görsel bölümün alınması işlemine dekupe denilmektedir. Dekupe işlemleri için yazılım programları kullanılmaktadır. Fotoğraflardaki arka planların temizlenerek, kesilen ürün görsel bölümü, görselliğe kalite katacaktır. E-ticaret sitelerinde ürün görseli dekupe çalışmaları, tüketicinin tüm dikkatini ürün üzerine toplayacak ve satış oranını artıracaktır.

 • Dekupe İşlemi Ne Kadar Sürer?

  Dekupe işlemleri, ürünün şekli, görseldeki arka plan yapısı gibi zorluk derecelerine göre gruplandırılmaktadır. Yapılacak işlemlerin süresi, görselliğin zorluk derecesine ve işlem yapılacak iş sayısına göre değişecektir. Takı ürünleri gibi çok parçalı ürünler, kenar kesitleri çok fazla olan ürünler için yapılacak dekupe işlemleri uzun zaman alacaktır. Ürünün görselliğini tam çıkartabilmek için en ince kesitler hassas bir şekilde resim üzerinden kesilmelidir. Bu işlemler zaman alırken, yapılacak olan işin fiyatını da etkileyecektir. Profesyonel olarak uzmanlarımız ile hizmet verdiğimiz için mümkün olduğu kadar kısa sürede iş teslimi yapmaya özen gösteriyoruz.

 • Dekupe Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

  Dekupe işlemlerinde, fotoğraf üzerindeki ürünün görüntüsüne, ürünün fiziki kenar yapılarına dikkat etmek gerekiyor. Parçalı ve tüylü ürünler gibi çok kesitli ürünler için yapılacak olan dekupe işlemleri oldukça zor olacaktır. Bu zorluk derecesi, dekupe fiyatlarını etkileyen en önemli unsur olacaktır. Resimlerin özelliklerine göre dekupe işlemleri birkaç dakika sürebilirken, bazı resimlerde bu süre 1 saate kadar çıkabilmektedir. Uzun süreli yapılan çalışmalar için harcanan emek değerine göre dekupe fiyatları daha fazla olacaktır. Bizlere ulaşarak, yapılacak işlemler için fiyat teklifleri alabilirsiniz.

 • Dekupe Neden Yaptırmalıyım?

  Kendi üretmiş olduğunuz ürünleriniz için bir katalog hazırlamak istediğinizde, ürün resimleri için dekupe yapmadan kullanmanız, kataloğu basitleştirecektir. Ürün fazla dikkat çekmeyecektir. E-ticaret sitelerinde de aynı şekilde dekupe ürünü ön plana çıkardığı, görselde sadece ürün olduğu için daha fazla dikkat çekecektir. Müşteri dikkatini çeken görselle ilgilenir ve o ürünü satın almaya çalışır. Ürün satışlarınızı artırabilmeniz için dekupe yaptırmalısınız. Ürün görselleri üzerinde dekupe yaptığınızda, görselin boyutu küçülecek ve e-ticaret sitelerinde veri kapasitesini düşük tutacak, sitenin hızlı açılmasını sağlayacaktır.

 • Neden Sizle Çalışmalıyım?

  Web ortamında yayınlanacak olan ürün resimleri için dekupe işlemleri kaçınılmaz bir işlem olarak görülmektedir. Bizler, tüm ürün görselleri üzerinde dekupe yaparak, en iyi ve kaliteli görselliklerin oluşturulmasını sağlıyoruz. Web siteniz ya da e-ticaret sitesinde ürününüze ait görsellikleri paylaşmak istiyorsanız, mutlak ürün dekupe işlemlerini yaptırmalısınız. Bizler tüm dekupe ve diğer düzenleme işlemlerini yeni nesil yazılım teknolojilerini kullanarak yapıyoruz. Müşterilerimizden gelen tüm işleri hemen işleme alıyor ve kendilerine kısa sürede teslim ediyoruz. Zaman kaybetmeden, en kaliteli dekupe hizmeti almak istiyorsanız, bizimle çalışmalısınız.

 • Size Örnek Dosyaları Nasıl Gönderebilirim?

  Bizlere web sitemiz üzerindeki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Verdiğimiz hizmetlerimiz hakkında bilgi aldıktan sonra, örnek ürün dosyası göndererek, çalışma yapmamızı isteyebilirsiniz. Ürünlerinizin görsel dosyalarını bizlere, mail adresimiz üzerinden mail olarak gönderebilirsiniz. Bulunduğunuz yerde internet güvenlik sistemleri nedeniyle ya da dosya boyutu nedeniyle sorunsuz gönderim yapabilmek için wetransfer sistemini kullanarak gönderim yapabilirsiniz. Bizimle iletişime geçtiğinizde, örnek dosyalarınızı internet üzerinden hangi yöntemleri kullanarak gönderebileceğinize beraber karar verebiliriz.

 • Wetransfer Üzerinden Fotoğraf Nasıl Gönderilir?

  Wetransfer sitesi kolay veri paylaşımı yapılan bir platformdur. Veri paylaşımı yapabilmek için kayıt olmaya ve her hangi bir ücret ödemeye gerek yoktur. Wetransfer üzerinden dosya gönderebilmeniz için, bu siteye giriş yapmanız ve dosyalarınızı ekleyin bölümüne bize göndermek istediğiniz dosyaları eklemelisiniz. Daha sonra alıcı e-posta adresi bölümüne bizim size verdiğiniz mail adresimizi, alt tarafa kendi mail adresinizi yazarsınız. Mesaj bölümüne yapılmasını istediğiniz işler ile ilgili mesajları yazdıktan sonra “aktar” butonunu seçerek gönderme işlemini başlatabilirsiniz.

 • SendGB Üzerinden Fotoğraf Nasıl Gönderilir?

  SendGB sitesi büyük boyutlu dosyaların hızlı paylaşılmasını sağlayan bir paylaşım sitesidir. SendGB üzerinden resimlerinizi bizlere göndererek dekupe çalışmalarını yaptırabilirsiniz. Sendgb.com sitesine giriş yaptıktan sonra, (+) işaretinin bulunduğu ikonu seçerek 5 GB boyutuna kadar dosya yüklemesi yapabilirsiniz. Sırasıyla, bizim e-posta adresimiz, sizin e-posta adresiniz ve isterseniz mesaj içeriklerini yazarak “dosyaları paylaş” butonunu seçerek göndermeyi gerçekleştirmiş olursunuz. Gönderim sonrasında dosyalarınızı buradan kaldırmadığınızda, belirlenin süre kadar sitede paylaşımınız saklanacak ve sonra otomatik olarak silinecektir.

 • Retouch ve Ghost Mannequin Ne Demektir?

  Resimler üzerinde çeşitli düzenleme işlemleri yapılmaktadır. Daha çok kullanılan düzeltme yöntemi retouch işlemleridir. Retouch, görüntü üzerindeki istenmeyen izlerin silinmesi, renk düzenlemelerinin yapılması yani rötuş işlemlerinin yapılmasıdır. Ghost mannequin ise e-ticaret sitelerindeki kıyafet ürünlerinin bir mankene giydirilmiş gibi görsellerinin oluşturulmasıdır. Bu yöntemler kullanılarak ürün görselleri üzerinde yapılan düzenlemeler için tüketici dikkati çekilmeye çalışılmakta ve görsellik kalitesi artırılmaktadır. Tüketici bu yöntemler sayesinde ürünün kullanım durumundaki görüntüsünü görmüş ve hayal etmiş olacaktır.

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Dekupe ve verdiğimiz diğer hizmetlerimizde bizleri tercih ettiğiniz için siz değerli müşterilerimize teşekkürü borç biliriz.

00+

Firma

00+

E-Ticaret Sitesi

00+

Sanal Pazar

00B

Dekupe

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Hemen bizimle iletişim kurarak detaylı bilgi alın!

İletişim