Saat Dekupe

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

 

Dekupe işlemleri bir resimim arka plan görüntülerinden temizlenmesidir. Saat ürünlerinin resimlerinde dekupe işlemi yaparak, satışını yapmak istediğiniz ürünü arka planlarından temizleyerek daha ön plana çıkarmış olursunuz.

Online satış siteniz ya da ürün kataloglarınızda yer vereceğiniz saat resimlerine profesyonel dekupe işlemleri yapıyoruz. Yaptığımız çalışmalarla, saat görüntülerine yeni bir efekt vererek, farklı bir ortamda yeni çekilmiş bir resim görüntüsü oluşturuyoruz.

 

Neden Saat Dekupe Yaptırmalısınız

Saat ürünleri, hem erkek hem de bayanlar için özel ürünlerdir. Ürün sitelerinde ya da kataloglarında saat ürünlerini incelerken, resimdeki görüntünün etkileyici özelliği büyüktür.

Saatlerinizin fotoğraflarını çektiğinizde, bulunduğu konuma göre arka planında mutlaka bir görüntü oluşacaktır. Bu görüntüden kurtulmak, saat görüntüsünün en iyi şekilde ortaya çıkması için dekupe işlemlerine her zaman ihtiyacınız olacaktır.

Profesyonel hizmetleriniz ile saatlerinizin fotoğraflarını sizlerin istediğiniz şekilde düzenliyor, kullanım yerine göre ayarlıyoruz.

 

Düzenleme Çalışmalarımız

Saat mağazaları ürünlerinin satışlarını artırmak için kendi web sitelerinde, sosyal medya hesaplarında ve hazırladıkları kataloglarda saat resimlerini yayınlamaktadır. Saatlerin fotoğraflarını olduğu gibi yayınlamaya çalışırsanız, görüntü bozukluğu nedeniyle istenilen ilgiyi çekemeyeceksiniz.

Fotoğraf düzenleme çalışmalarımız ile her türü fotoğraflarınız için dekupe ve retouch işlemlerini uyguluyoruz. Dekupe çalışmalarımızda, sadece sizin istediğiniz bölümleri resim içerisinden çıkartıyor, farklı bir yere yapıştırarak, yeni resim oluşturuyoruz. Bu yeni resim üzerinde her türlü düzenlemeyi yaptıktan sonra sizlere teslim ediyoruz.

 

Çekim Hatalarının Düzeltilmesi

Fotoğraf çekerken ne kadar dikkat etseniz de, ortam şartlarından kaynaklı olarak resim üzerinde bir takım izler oluşabilecektir.

Retouch yöntemlerimiz ile bu izleri siliyor, ürünün kendisine özel olan hatlarında hiçbir değişiklik oluşturmadan, kusursuz ürün görüntüsü oluşturuyoruz. Bu yöntemle saat resimlerinizin mümkün olduğu kadar dikkat çekici olmasını sağlıyoruz.

 

Dekupe Hizmeti Kapsamında Neler Yapıyoruz?

Saatleriniz için fotoğraf çekimlerini yaparken, arka planı ayrıştıracak şekilde çekimleri gerçekleştiriyoruz. Dekupe çalışmalarında, tüm arka plan görüntüsünü temizliyor, resme farklı efektler vererek, görüntü kalitesini artırmaya çalışıyoruz.

Saatlerde metal görüntü yoğunluğu fazla olduğu için yansıma özelliklerini ekliyoruz. Fotoğraf çekimi sırasında oluşan yansıma hatalarını gideriyor, gerekli görülmesi durumunda yazılım programları ile retouch işlemlerini uyguluyoruz.

 

Saat Dekupe Hizmetinin Satışa Etkisi

Günümüzde firmalar e-ticaret siteleri üzerinden ürün pazarlamaya başlamıştır. Bu platforma satışlarını artırmak için ürünlerinin en iyi fotoğraflarını yayınlayarak dikkat çekmeye ve talep oluşturmaya çalışmaktadır.

Sizlerde, saatleriniz için bizlerden destek alarak, fotoğraflarınıza dekupe çalışmaları yaptırabilir, ürünlerinizin e-ticaret sitesinde daha çekici durmasını sağlayabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz profesyonel hizmetler sayesinde satışlarınızı artırabilirsiniz.

Neden Biz?

Bizi ön plana çıkartan; yüksek kalite, birikmiş tecrübe, benzersiz çözümler ve hızlı teslimat gibi pek çok olumlu yanımızı kendiniz test edin!

Hızlı Teslimat

Sizler için en uygun zaman diliminde, hızlı bir şekilde dekupe işlemlerini tamamlayarak sizlere iletiyoruz.

Yüksek Kalite

En kaliteli, titiz ve detaylı hizmeti alacağınızdan, aradığınız hizmetin bu olduğundan hiç şüpheniz olmasın.

7/24 Canlı Destek

Bizlere 7/24 canlı destek bölümümüzden veya telefon numaralarımızdan rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Ekip

Her biri tecrübesiyle ön plana çıkan, grafiker, e-ticaret uzmanlarından oluşan güvenilir ekip.

8 Yıllık Tecrübe

2012 yılından beri hız kesmeden, yüzlerce müşterimizle, yüksek tecrübeler ile hizmet veriyoruz.

Benzersiz Çözümler

Tüm dertlerinize, korktuğunuz tüm problemlerinize kaliteli bir şekilde çözüm üretmek için buradayız.

Sık Sorulan Sorular

En çok karşılaştığımız sorular ve onlar hakkında detaylı cevaplarımızı inceleyebilirsiniz.

 • Dekupe Nedir?

  E-Ticaret sitelerinde yayınlanan ürün resimleri ya da ürün katalogları hazırlama işlemleri için ürünlerinizin resimlerini çekersiniz. Ürün tanıtımları için ürün resimlerini ilk çekildiği haliyle kullanamazsınız. Düzenleme yapmalı ve sadece ürüne ait görselliği kullanmalısınız. Bir resim içerisinden sadece ürüne ait görsel bölümün alınması işlemine dekupe denilmektedir. Dekupe işlemleri için yazılım programları kullanılmaktadır. Fotoğraflardaki arka planların temizlenerek, kesilen ürün görsel bölümü, görselliğe kalite katacaktır. E-ticaret sitelerinde ürün görseli dekupe çalışmaları, tüketicinin tüm dikkatini ürün üzerine toplayacak ve satış oranını artıracaktır.

 • Dekupe İşlemi Ne Kadar Sürer?

  Dekupe işlemleri, ürünün şekli, görseldeki arka plan yapısı gibi zorluk derecelerine göre gruplandırılmaktadır. Yapılacak işlemlerin süresi, görselliğin zorluk derecesine ve işlem yapılacak iş sayısına göre değişecektir. Takı ürünleri gibi çok parçalı ürünler, kenar kesitleri çok fazla olan ürünler için yapılacak dekupe işlemleri uzun zaman alacaktır. Ürünün görselliğini tam çıkartabilmek için en ince kesitler hassas bir şekilde resim üzerinden kesilmelidir. Bu işlemler zaman alırken, yapılacak olan işin fiyatını da etkileyecektir. Profesyonel olarak uzmanlarımız ile hizmet verdiğimiz için mümkün olduğu kadar kısa sürede iş teslimi yapmaya özen gösteriyoruz.

 • Dekupe Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

  Dekupe işlemlerinde, fotoğraf üzerindeki ürünün görüntüsüne, ürünün fiziki kenar yapılarına dikkat etmek gerekiyor. Parçalı ve tüylü ürünler gibi çok kesitli ürünler için yapılacak olan dekupe işlemleri oldukça zor olacaktır. Bu zorluk derecesi, dekupe fiyatlarını etkileyen en önemli unsur olacaktır. Resimlerin özelliklerine göre dekupe işlemleri birkaç dakika sürebilirken, bazı resimlerde bu süre 1 saate kadar çıkabilmektedir. Uzun süreli yapılan çalışmalar için harcanan emek değerine göre dekupe fiyatları daha fazla olacaktır. Bizlere ulaşarak, yapılacak işlemler için fiyat teklifleri alabilirsiniz.

 • Dekupe Neden Yaptırmalıyım?

  Kendi üretmiş olduğunuz ürünleriniz için bir katalog hazırlamak istediğinizde, ürün resimleri için dekupe yapmadan kullanmanız, kataloğu basitleştirecektir. Ürün fazla dikkat çekmeyecektir. E-ticaret sitelerinde de aynı şekilde dekupe ürünü ön plana çıkardığı, görselde sadece ürün olduğu için daha fazla dikkat çekecektir. Müşteri dikkatini çeken görselle ilgilenir ve o ürünü satın almaya çalışır. Ürün satışlarınızı artırabilmeniz için dekupe yaptırmalısınız. Ürün görselleri üzerinde dekupe yaptığınızda, görselin boyutu küçülecek ve e-ticaret sitelerinde veri kapasitesini düşük tutacak, sitenin hızlı açılmasını sağlayacaktır.

 • Neden Sizle Çalışmalıyım?

  Web ortamında yayınlanacak olan ürün resimleri için dekupe işlemleri kaçınılmaz bir işlem olarak görülmektedir. Bizler, tüm ürün görselleri üzerinde dekupe yaparak, en iyi ve kaliteli görselliklerin oluşturulmasını sağlıyoruz. Web siteniz ya da e-ticaret sitesinde ürününüze ait görsellikleri paylaşmak istiyorsanız, mutlak ürün dekupe işlemlerini yaptırmalısınız. Bizler tüm dekupe ve diğer düzenleme işlemlerini yeni nesil yazılım teknolojilerini kullanarak yapıyoruz. Müşterilerimizden gelen tüm işleri hemen işleme alıyor ve kendilerine kısa sürede teslim ediyoruz. Zaman kaybetmeden, en kaliteli dekupe hizmeti almak istiyorsanız, bizimle çalışmalısınız.

 • Size Örnek Dosyaları Nasıl Gönderebilirim?

  Bizlere web sitemiz üzerindeki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Verdiğimiz hizmetlerimiz hakkında bilgi aldıktan sonra, örnek ürün dosyası göndererek, çalışma yapmamızı isteyebilirsiniz. Ürünlerinizin görsel dosyalarını bizlere, mail adresimiz üzerinden mail olarak gönderebilirsiniz. Bulunduğunuz yerde internet güvenlik sistemleri nedeniyle ya da dosya boyutu nedeniyle sorunsuz gönderim yapabilmek için wetransfer sistemini kullanarak gönderim yapabilirsiniz. Bizimle iletişime geçtiğinizde, örnek dosyalarınızı internet üzerinden hangi yöntemleri kullanarak gönderebileceğinize beraber karar verebiliriz.

 • Wetransfer Üzerinden Fotoğraf Nasıl Gönderilir?

  Wetransfer sitesi kolay veri paylaşımı yapılan bir platformdur. Veri paylaşımı yapabilmek için kayıt olmaya ve her hangi bir ücret ödemeye gerek yoktur. Wetransfer üzerinden dosya gönderebilmeniz için, bu siteye giriş yapmanız ve dosyalarınızı ekleyin bölümüne bize göndermek istediğiniz dosyaları eklemelisiniz. Daha sonra alıcı e-posta adresi bölümüne bizim size verdiğiniz mail adresimizi, alt tarafa kendi mail adresinizi yazarsınız. Mesaj bölümüne yapılmasını istediğiniz işler ile ilgili mesajları yazdıktan sonra “aktar” butonunu seçerek gönderme işlemini başlatabilirsiniz.

 • SendGB Üzerinden Fotoğraf Nasıl Gönderilir?

  SendGB sitesi büyük boyutlu dosyaların hızlı paylaşılmasını sağlayan bir paylaşım sitesidir. SendGB üzerinden resimlerinizi bizlere göndererek dekupe çalışmalarını yaptırabilirsiniz. Sendgb.com sitesine giriş yaptıktan sonra, (+) işaretinin bulunduğu ikonu seçerek 5 GB boyutuna kadar dosya yüklemesi yapabilirsiniz. Sırasıyla, bizim e-posta adresimiz, sizin e-posta adresiniz ve isterseniz mesaj içeriklerini yazarak “dosyaları paylaş” butonunu seçerek göndermeyi gerçekleştirmiş olursunuz. Gönderim sonrasında dosyalarınızı buradan kaldırmadığınızda, belirlenin süre kadar sitede paylaşımınız saklanacak ve sonra otomatik olarak silinecektir.

 • Retouch ve Ghost Mannequin Ne Demektir?

  Resimler üzerinde çeşitli düzenleme işlemleri yapılmaktadır. Daha çok kullanılan düzeltme yöntemi retouch işlemleridir. Retouch, görüntü üzerindeki istenmeyen izlerin silinmesi, renk düzenlemelerinin yapılması yani rötuş işlemlerinin yapılmasıdır. Ghost mannequin ise e-ticaret sitelerindeki kıyafet ürünlerinin bir mankene giydirilmiş gibi görsellerinin oluşturulmasıdır. Bu yöntemler kullanılarak ürün görselleri üzerinde yapılan düzenlemeler için tüketici dikkati çekilmeye çalışılmakta ve görsellik kalitesi artırılmaktadır. Tüketici bu yöntemler sayesinde ürünün kullanım durumundaki görüntüsünü görmüş ve hayal etmiş olacaktır.

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Dekupe ve verdiğimiz diğer hizmetlerimizde bizleri tercih ettiğiniz için siz değerli müşterilerimize teşekkürü borç biliriz.

00+

Firma

00+

E-Ticaret Sitesi

00+

Sanal Pazar

00B

Dekupe

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Hemen bizimle iletişim kurarak detaylı bilgi alın!

İletişim