Takı Dekupe

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

 

Dekupe işlemlerimizde, takı, yüzük, kolye, bilezik gibi tüm ürünleriniz için en iyi düzenlemeleri yapıyoruz. Takı, ürünleri görselleri her zaman dikkat çekici olmaktadır. Takı ürünlerinizin satışlarını artırabilmeniz için profesyonel fotoğraf çekimi yaptırmalısınız.

Aksesuar dekupe çalışmalarımızı, uzman elemanlarımız ile profesyonelce yaparak sizlere en iyi görüntüleri oluşturuyoruz. Yaptığımız çalışmaları, e-ticaret sitelerinde, tüm dijital ortamlarda ve kataloglarda kullanabilirsiniz.

 

Takı Dekupe Ve Diğer Çalışmalarımız

Sizlerden gelen talepler üzerine takı ürünlerinizin tüm resimlerini stüdyo ortamında profesyonel olarak çekiyoruz. Çekim sonrasında, dekupe çalışmaları yaparak, arka plan görüntülerini temizliyor, takılarınızın resimlerini boşlukta duruyor gibi oluşturuyoruz.

Fotoğraf çekimlerinden kaynaklanan çeşitli hataları ve fotoğraf üzerindeki izleri retouch işlemleri yaparak düzeltiyoruz. Yaptığımız çalışmalarda takı fotoğraflarının doğallığını bozmuyor daha etkileyici görünmelerini sağlıyoruz. Vermiş olduğumuz hizmetlerimiz sayesinde, ürün satışlarınızı artırabiliyorsunuz.

 

Takı Dekupe’nin Faydaları

Takı ve diğer ürün fotoğraflarındaki arka plan görüntüleri çoğu zaman görüntüyü bozabilmekte ya da ürün üzerindeki birçok ayrıntının görünmesini engellemektedir.

Dekupe çalışmaları, ürünleri dış görüntülerden arındırmakta, müşteri karşısına sadece ürüne ait görüntüler gelmesini sağlamaktadır. Bu ürünün daha iyi görünmesini sağlarken, müşteride satın alma hissi uyandırmaktadır. Resim üzerinden ürünler beğenilerek sipariş verildiği için sizlerde satışlarınızı artırmış olacaksınız. Dekupe ürün kalitesini her zaman ön plana çıkarmaktadır.

 

Profesyonel Takı Çekimleri

Takı ürünleri aksesuar ürünleri olarak kullanıldığı için her zaman dikkat çekici olmalıdır. Bu ürünlerin satış sitelerinde de dikkat çekebilmesi için fotoğraf çekimlerinin profesyonel kişiler tarafından en uygun ortamda yapılması gerekir.

Fotoğrafların kalitesi, yeni ürün siparişleri almanız ve satış oranını artırmanız açısından önemlidir. Bizler retouch ve dekupe çalışmalarımız ile takı fotoğraflarınıza daha fazla kalite katıyor, ürünlerinizin tüm özelliklerinin resim üzerinde görünmesini sağlıyoruz.

 

Yansıma Düzenlemeleri

Takı fotoğraflarında ışık yansımalarını görebilirsiniz. Bazı ışık yansımaları, ürünlerin renklerinin farklı görünmesine neden olabilmektedir.

Dekupe işlemleri ve retouch işlemleri ile olumsuz ışık yansımalarını gideriyor, daha efektif görüntüler oluşturarak, dikkat çekici ışık yansımalarını bizler oluşturuyoruz. Çekim hatalarından kaynaklanan renk bozukluklarını, yazılım programlarımız aracılığı ile düzeltiyoruz.

 

Arka Plan Temizleme

Dekupe, resmin arka plandan ayrıştırılarak, sadece ürüne ait bölümün resim içerisinden alınması işlemidir. Arka plan temizlemesi yapılarak, ürünün daha ön plana çıkması sağlanmaktadır. Takı ürünleri küçük ürünler olduğu için çoğu zaman arka plan görüntüleri içerisinde önemsiz gibi durabilmektedir.

Ürünlerin kalitesini ve önemini ortaya koyabilmek için dekupe çalışmalarını yapıyoruz. Takı satış sitelerinde ürünlerinizin resimlerini kolaylıkla yayınlayarak müşteri bulabilirsiniz.

Neden Biz?

Bizi ön plana çıkartan; yüksek kalite, birikmiş tecrübe, benzersiz çözümler ve hızlı teslimat gibi pek çok olumlu yanımızı kendiniz test edin!

Hızlı Teslimat

Sizler için en uygun zaman diliminde, hızlı bir şekilde dekupe işlemlerini tamamlayarak sizlere iletiyoruz.

Yüksek Kalite

En kaliteli, titiz ve detaylı hizmeti alacağınızdan, aradığınız hizmetin bu olduğundan hiç şüpheniz olmasın.

7/24 Canlı Destek

Bizlere 7/24 canlı destek bölümümüzden veya telefon numaralarımızdan rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Ekip

Her biri tecrübesiyle ön plana çıkan, grafiker, e-ticaret uzmanlarından oluşan güvenilir ekip.

8 Yıllık Tecrübe

2012 yılından beri hız kesmeden, yüzlerce müşterimizle, yüksek tecrübeler ile hizmet veriyoruz.

Benzersiz Çözümler

Tüm dertlerinize, korktuğunuz tüm problemlerinize kaliteli bir şekilde çözüm üretmek için buradayız.

Sık Sorulan Sorular

En çok karşılaştığımız sorular ve onlar hakkında detaylı cevaplarımızı inceleyebilirsiniz.

 • Dekupe Nedir?

  E-Ticaret sitelerinde yayınlanan ürün resimleri ya da ürün katalogları hazırlama işlemleri için ürünlerinizin resimlerini çekersiniz. Ürün tanıtımları için ürün resimlerini ilk çekildiği haliyle kullanamazsınız. Düzenleme yapmalı ve sadece ürüne ait görselliği kullanmalısınız. Bir resim içerisinden sadece ürüne ait görsel bölümün alınması işlemine dekupe denilmektedir. Dekupe işlemleri için yazılım programları kullanılmaktadır. Fotoğraflardaki arka planların temizlenerek, kesilen ürün görsel bölümü, görselliğe kalite katacaktır. E-ticaret sitelerinde ürün görseli dekupe çalışmaları, tüketicinin tüm dikkatini ürün üzerine toplayacak ve satış oranını artıracaktır.

 • Dekupe İşlemi Ne Kadar Sürer?

  Dekupe işlemleri, ürünün şekli, görseldeki arka plan yapısı gibi zorluk derecelerine göre gruplandırılmaktadır. Yapılacak işlemlerin süresi, görselliğin zorluk derecesine ve işlem yapılacak iş sayısına göre değişecektir. Takı ürünleri gibi çok parçalı ürünler, kenar kesitleri çok fazla olan ürünler için yapılacak dekupe işlemleri uzun zaman alacaktır. Ürünün görselliğini tam çıkartabilmek için en ince kesitler hassas bir şekilde resim üzerinden kesilmelidir. Bu işlemler zaman alırken, yapılacak olan işin fiyatını da etkileyecektir. Profesyonel olarak uzmanlarımız ile hizmet verdiğimiz için mümkün olduğu kadar kısa sürede iş teslimi yapmaya özen gösteriyoruz.

 • Dekupe Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

  Dekupe işlemlerinde, fotoğraf üzerindeki ürünün görüntüsüne, ürünün fiziki kenar yapılarına dikkat etmek gerekiyor. Parçalı ve tüylü ürünler gibi çok kesitli ürünler için yapılacak olan dekupe işlemleri oldukça zor olacaktır. Bu zorluk derecesi, dekupe fiyatlarını etkileyen en önemli unsur olacaktır. Resimlerin özelliklerine göre dekupe işlemleri birkaç dakika sürebilirken, bazı resimlerde bu süre 1 saate kadar çıkabilmektedir. Uzun süreli yapılan çalışmalar için harcanan emek değerine göre dekupe fiyatları daha fazla olacaktır. Bizlere ulaşarak, yapılacak işlemler için fiyat teklifleri alabilirsiniz.

 • Dekupe Neden Yaptırmalıyım?

  Kendi üretmiş olduğunuz ürünleriniz için bir katalog hazırlamak istediğinizde, ürün resimleri için dekupe yapmadan kullanmanız, kataloğu basitleştirecektir. Ürün fazla dikkat çekmeyecektir. E-ticaret sitelerinde de aynı şekilde dekupe ürünü ön plana çıkardığı, görselde sadece ürün olduğu için daha fazla dikkat çekecektir. Müşteri dikkatini çeken görselle ilgilenir ve o ürünü satın almaya çalışır. Ürün satışlarınızı artırabilmeniz için dekupe yaptırmalısınız. Ürün görselleri üzerinde dekupe yaptığınızda, görselin boyutu küçülecek ve e-ticaret sitelerinde veri kapasitesini düşük tutacak, sitenin hızlı açılmasını sağlayacaktır.

 • Neden Sizle Çalışmalıyım?

  Web ortamında yayınlanacak olan ürün resimleri için dekupe işlemleri kaçınılmaz bir işlem olarak görülmektedir. Bizler, tüm ürün görselleri üzerinde dekupe yaparak, en iyi ve kaliteli görselliklerin oluşturulmasını sağlıyoruz. Web siteniz ya da e-ticaret sitesinde ürününüze ait görsellikleri paylaşmak istiyorsanız, mutlak ürün dekupe işlemlerini yaptırmalısınız. Bizler tüm dekupe ve diğer düzenleme işlemlerini yeni nesil yazılım teknolojilerini kullanarak yapıyoruz. Müşterilerimizden gelen tüm işleri hemen işleme alıyor ve kendilerine kısa sürede teslim ediyoruz. Zaman kaybetmeden, en kaliteli dekupe hizmeti almak istiyorsanız, bizimle çalışmalısınız.

 • Size Örnek Dosyaları Nasıl Gönderebilirim?

  Bizlere web sitemiz üzerindeki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Verdiğimiz hizmetlerimiz hakkında bilgi aldıktan sonra, örnek ürün dosyası göndererek, çalışma yapmamızı isteyebilirsiniz. Ürünlerinizin görsel dosyalarını bizlere, mail adresimiz üzerinden mail olarak gönderebilirsiniz. Bulunduğunuz yerde internet güvenlik sistemleri nedeniyle ya da dosya boyutu nedeniyle sorunsuz gönderim yapabilmek için wetransfer sistemini kullanarak gönderim yapabilirsiniz. Bizimle iletişime geçtiğinizde, örnek dosyalarınızı internet üzerinden hangi yöntemleri kullanarak gönderebileceğinize beraber karar verebiliriz.

 • Wetransfer Üzerinden Fotoğraf Nasıl Gönderilir?

  Wetransfer sitesi kolay veri paylaşımı yapılan bir platformdur. Veri paylaşımı yapabilmek için kayıt olmaya ve her hangi bir ücret ödemeye gerek yoktur. Wetransfer üzerinden dosya gönderebilmeniz için, bu siteye giriş yapmanız ve dosyalarınızı ekleyin bölümüne bize göndermek istediğiniz dosyaları eklemelisiniz. Daha sonra alıcı e-posta adresi bölümüne bizim size verdiğiniz mail adresimizi, alt tarafa kendi mail adresinizi yazarsınız. Mesaj bölümüne yapılmasını istediğiniz işler ile ilgili mesajları yazdıktan sonra “aktar” butonunu seçerek gönderme işlemini başlatabilirsiniz.

 • SendGB Üzerinden Fotoğraf Nasıl Gönderilir?

  SendGB sitesi büyük boyutlu dosyaların hızlı paylaşılmasını sağlayan bir paylaşım sitesidir. SendGB üzerinden resimlerinizi bizlere göndererek dekupe çalışmalarını yaptırabilirsiniz. Sendgb.com sitesine giriş yaptıktan sonra, (+) işaretinin bulunduğu ikonu seçerek 5 GB boyutuna kadar dosya yüklemesi yapabilirsiniz. Sırasıyla, bizim e-posta adresimiz, sizin e-posta adresiniz ve isterseniz mesaj içeriklerini yazarak “dosyaları paylaş” butonunu seçerek göndermeyi gerçekleştirmiş olursunuz. Gönderim sonrasında dosyalarınızı buradan kaldırmadığınızda, belirlenin süre kadar sitede paylaşımınız saklanacak ve sonra otomatik olarak silinecektir.

 • Retouch ve Ghost Mannequin Ne Demektir?

  Resimler üzerinde çeşitli düzenleme işlemleri yapılmaktadır. Daha çok kullanılan düzeltme yöntemi retouch işlemleridir. Retouch, görüntü üzerindeki istenmeyen izlerin silinmesi, renk düzenlemelerinin yapılması yani rötuş işlemlerinin yapılmasıdır. Ghost mannequin ise e-ticaret sitelerindeki kıyafet ürünlerinin bir mankene giydirilmiş gibi görsellerinin oluşturulmasıdır. Bu yöntemler kullanılarak ürün görselleri üzerinde yapılan düzenlemeler için tüketici dikkati çekilmeye çalışılmakta ve görsellik kalitesi artırılmaktadır. Tüketici bu yöntemler sayesinde ürünün kullanım durumundaki görüntüsünü görmüş ve hayal etmiş olacaktır.

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Dekupe ve verdiğimiz diğer hizmetlerimizde bizleri tercih ettiğiniz için siz değerli müşterilerimize teşekkürü borç biliriz.

00+

Firma

00+

E-Ticaret Sitesi

00+

Sanal Pazar

00B

Dekupe

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Hemen bizimle iletişim kurarak detaylı bilgi alın!

İletişim