Fiyatlarımız

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

10
Toplam ₺

DEKUPE FİYATLARI

 

Bu sayfada basit bir şekilde dekupe edilecek görsellerin, kategorisi, türü ve adetine göre fiyat hesaplaması sağlayabilirsiniz. Fakat burada yer alan fiyat detaylarının size fikir vermesi açısından olduğunu, talep edeceğiniz diğer hizmetlere göre de değişkenlik gösterebileceğini unutmayınız. Verdiğimiz hizmet göz önüne alınırsa dekupe fiyatları oldukça uygun bir seviyedir.

Tecrübemiz, verimliliğimiz ve tamamen odaklandığımız için dekupe olduğu bilinmelidir. Daha detaylı görüşebilmek; ghost mannequin, retouch, genel düzenleme gibi diğer detaylı hizmetler ile birlikte fiyat alabilmek için bizimle iletişime geçin. 500 adet yukarısı için fiyatlarda indirime gidileceği için bize ulaşıp, örnek görselleri gönderip fiyat almanız daha doğru olacaktır.

 

Dekupe Fiyatları Nelere Göre Belirlenir

Dekupe fiyatları konusunda en belirgin değişken ürünlerin çeşitleridir. Satacağınız veya katalog tasarımınız için kullanacağınız ürünün dekupe edilmesi zorluğu değişken olabiliyor. Bu değişkenlik çok fazla detay olması, temizlenmesinin zor olması iç ve dış kısımlarda çok fazla şekilde arka plan temizleme işlemi gerektiriyor olması fiyatları artıracaktır.

Bu sebeple ürün zorluğunuzu örnek kategorilere göre belirleyebilir ve fiyat hesaplamanızı bu şekilde sağlayabilirsiniz. Elbette en doğru kategoriyi bilmek ve doğru bir fiyat almak için bize ulaşmanızı tavsiye ediyoruz.

Aşağıda detaylı dekupe kategorilerine bazı örnekler verdik. Fakat kategorilerinde resimlerin zorluk seviyelerine göre değişkenlik gösterebilmesi mümkündür. Size en uygun kategoriyi öğrenebilmek için bize iletişim sayfamızda yer alan bilgilerden ulaşmanızı tavsiye ediyoruz.