Ghost Mannequin Nedir, Nasıl Yapılır?

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
Ghost Mannequin Nedir, Nasıl Yapılır

Ürün görselleri kullanılarak, ürün satışları artırılmaya çalışılmaktadır. Ürün resimlerinin çekimleri işlemlerinde kaliteli görsellik elde edilebilmesi için farklı yöntemler kullanılmaktadır. Ghost Mannequin yöntemi e-ticaret sitelerinde yayınlanan kıyafet resimleri giydirilmiş gibi görüntülenmektedir.

Cansız manken ya da canlı manken kullanarak yaptığınız çekimlerinizde, ghost modeli yöntemi kullanılarak, fotoğraftaki sadece ürüne ait bölümler alınarak kullanılabilmektedir. Bu ürünün görüntüsünün daha iyi görünmesini sağlayacaktır. Ghost model kullanılarak çekilen tüm ürün fotoğraflarınızı, sizler için modelden ayırarak sadece ürünü ön plana çıkartıyoruz.

 

Ghost Mannequin Gerekli Midir?

Yurtdışında uzun zamandır kullanılan ghost model çekim yöntemleri son yıllarda ülkemizde de talep edilmeye başlanmıştır. Bunun nedeni e-ticaret sitelerini sayısının artması ve kaliteli ürün sunumu için rekabete girmiş olmaları gösterilebilir. Ghost model çekimlerinde, manken gizleme işlemlerini yapıyor ve çekilen resimlerde sadece ürün görselinin kalmasını sağlıyoruz. Bu yöntem, görsellik üzerinde ürüne derinlik kazandırmak, daha etkileyici görünmesini sağlamak için gerekli bir uygulamadır. Yaptığımız başarılı çalışmalarımız için web sitelerinizde ürünlerinizi en iyi şekilde yayınlayabilir ve satış oranlarının artmasını sağlayabilirsiniz.

 

Ghost Mannequin Nasıl Yapılır?

Ürün pazarlama işlemlerinde, ürün görselliği her zaman önemlidir. Model çekimleri için mankenli ve mankensiz moda çekimleri yapılmaktadır. Model çekimlerinde, ürünü ön plana çıkarmak için ghost model çekim işlemlerinin yapılması önemlidir. Satış sitesinde, ürünün daha iyi durması için resim üzerindeki mankene ait bölümler temizlenmeli ve sadece ürüne ait görsel kalmalıdır. Bunun için resim üzerindeki canlı ya da cansız mankene ait bölümler hariç sadece ürün tüm kenar detaylarıyla kesilerek alınır ve derinlik oluşturulmuş bir resim elde edilir. Yaptığımız bu işlemler manken dekupe işlemleri olarak tanımlanmaktadır.

Ghost Mannequin Hizmeti
Ghost Mannequin Hizmeti

Ghost Mannequin Fiyatları Belirlenmesi

Ürün dekupe çalışmaları ve ghost mannequin işlem fiyatlarının belirlenmesi, resim üzerinde yapılacak olan çalışma süresine göre belirlenmektedir. Ürünlerin kenar kesitlerinin fazla olması, yapılacak olan işleri zorlaştıracak ve daha fazla zaman alacaktır. Bize göndermiş olduğunuz, resimleri, talep ettiğiniz ve istediğiniz görüntü bölümlerini inceliyor, toplam resim sayısına göre tahmini işlem süresini belirliyoruz. Yapılacak işlemlere harcanacak olan emek ile işlem sayısını bir arada tutarak sizlere en uygun fiyat tekliflerini sunuyoruz.

 

Manken Gizleme Hizmeti Ne Kadar Sürer?

Canlı veya cansız manken kullanılarak yapılan moda çekimlerinde, manken gizleme işlemlerini, resimlerinize kalite katarak yapıyoruz. Bu çalışmalarımızın süresi, resimdeki ürün ayrıntılarına göre değişmektedir. Parçalı ürünler ve kenar ayrıntısı çok fazla olan işler için çalışmalarımız, ortalama 1 saat kadar sürebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir