Hakkımızda

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
Biz Kimiz

Günümüzde birçok farklı alanda yeni iş kolları meydana gelmiş ve bu iş kollarına bağlı olarak da insanlar çalışmalarını devam ettiriyor. İşte bu alanlardan birisi olan fotoğrafçılıkta da uzmanlık gerektiren birçok farklı unsur vardır. Söz konusu bu alan ile ilgili olarak iş yapan kişilerin bu konularda uzmanlık kazanması oldukça önemlidir. Satışa sunulan ürünlerin iyi görünmesi ve müşteriler tarafından tercih edilmesi de yine bu konuya bağlıdır.

Dekupe.org olarak yaklaşık olarak 2012 yılından beri bu hizmeti sunuyor ve insanlara en hızlı şekilde teslimatlarını yapmaya çalışıyoruz. Alanında uzman olan çalışanlarımız ile tüm bu hizmetlerimiz sırasında 7/24 iletişim kurabilir ve destek alabilirsiniz. E ticarette önemli noktalara gelerek müşteri kitlesini arttırmak isteyen insanların en büyük amaçlarından birisi de satışlarının sayısını arttırmaktır.

Tecrübe bir sitenin veya satış firmasının sahip olması gereken en önemli özelliklerden birisidir. Çünkü bu birikim işlerini ok daha iyi yapmalarını sağlıyor ve daha çok müşteriye hitap etmelerini sağlıyor. İşte biz de firma olarak 8 yıllık bir tecrübeye sahibiz.

  img
  image

  İyi Görünüm

  Satacağınız ürünleri çeşitli platformlara yüklerken nasıl göründüklerine özellikle dikkat etmeniz gerekebilir. Çünkü müşterilerin ilk olarak muhatap olacakları konu ürünün görünümüdür. Bunun dışındaki işlerin hepsi müşterinin ürünü merak etmesine bağlıdır.

  Biz de bu konuda en kaliteli görünümü sağlamak için çalışıyoruz. Sunmuş olduğumuz dekupe hizmeti ve diğer hizmetleri birçok üründe aynen tatbik ediyor ve kullanıyoruz. Satışlarınıza fayda sağlamak için siz de kolaylıkla bizi tercih edebilirsiniz.

   

  Sergilemenin Önemi

  Ürünleri çeşitli platformlarda yani e-ticaret yöntemi ile sergilemeyi başarabilen insanlar her zaman için çok daha başarılı oluyor. Bunun temel nedeni de insanlara ulaşabilmeleridir. İşte biz de bu konuda siz en güvenilir ve en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

  Sunmuş olduğunuz ürünün sergilenmesi ve görünümü konusunda bizlere kesinlikle güvenebilirsiniz. Bu sayede satışlarınız da artacak ve kazancınıza kazanç katacaksınız.

  Ürün Çeşitliliğimiz

  Birçok farklı ürün konusunda dekube hizmetlerini yürütüyor ve siz en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

  Elbise, saat, mobilya ve endüstriyel ürünlerde birçok farklı dekube hizmetini size sunmaya çalışıyoruz. Yine bunun yanında çeşitli takı ürünlerinde de size yine aynı şekilde ilkeli bir hizmet sunmaya çalışıyoruz.

  Ekibimiz

  Her biri alanında uzman, tecrübeli kişilerden oluşan ekibimiz dekupe ve diğer alanlarda sizlere hizmet verebilmek için bekliyor!

  Erhan KIZILAĞAÇ

  Erhan KIZILAĞAÇ

  Grafiker

  15 Yıldır grafik tasarım alanında çalışmalar yürütmektedir.

  İbrahim YAVUZ

  İbrahim YAVUZ

  E-Ticaret Uzmanı

  8 Yıldır e-ticaret alanında çalışmalar yürütmektedir.

  Kemal ALADAĞ

  Kemal ALADAĞ

  Grafiker

  4 Yıldır dekupe alanında çalışmalar yürütmektedir.

  Halil TURAN

  Halil TURAN

  Grafiker

  4 Yıldır dekupe alanında çalışmalar yürütmektedir.

  Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz

  Dekupe ve verdiğimiz diğer hizmetlerimizde bizleri tercih ettiğiniz için siz değerli müşterilerimize teşekkürü borç biliriz.

  00+

  Firma

  00+

  E-Ticaret Sitesi

  00+

  Sanal Pazar

  00B

  Dekupe

  Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

  Hemen bizimle iletişim kurarak detaylı bilgi alın!

  İletişim